WELLFOOD
UI/UX DESIGN
Натуральне харчування для домашніх хижаків
Про проект
“WellFood” - виробник високоякісних натуральних кормів для собак та котів. Компанія притримується найвищих стандартів якості своєї продукції, використовуючи виключно свіже м’ясо та рибу, без консервантів, ГМО чи м’ясо-кісткового борошна. Крім того, WellFood займається благодійною допомогою та збором коштів для притулків бездомних тварин.
Ціль поекту
Ознайомити цільову аудиторію з продукцією, принципами виробництва та культурою компанії. Створити зручний інструмент онлайн продажів. Презентувати соціальний проект по благодійній допомозі бездомним тваринам зі збором коштів на благодійність.
Суть задачі
Створити мультисторінковий онлайн-магазин. Ключові дії - замовлення продукції, фінансова підтримка благодійної ініціативи.
Кроки та інструменти
Проектування, прототипування, дизайн.
Тривалість
12 робочих днів
Дата реалізації
Квітень 2021
Продукція WellFood - екологічно чиста, корисна та збалансована їжа для домашніх улюбленців будь-яких порід і розмірів. Хвостаті гурмани оцінять різноманіття смаків.
Головна сторінка
Для кожного товару можна обрати не лише потрібний об’єм, але й розмір гранули.Детальний опис складу корму дає розгорнуту інформацію стосовно користі для улюбленця кожного з інгредієнтів.
Картка товару
WellFood пропонує збалансовані корми, виготовлені з відбірних натуральних складників та з дотриманням високих технологічних стандартів для максимальної користі домашнім улюбленцям.
Філософія WeelFood
та переваги Holistic Fresh
Жоден домашній хижак не залишиться голодним - завдяки мобільній версії сайту оформити замовлення просто, в будь-який момент.
Адаптивний дизайн
Оформлення замовлення займає лише пару кліків. А поки менеджери його опрацьовують, клієнту в ненав’язливій формі пропонується ознайомитись з корисними матеріалами та долучитись до благодійної ініціативи.
Сторінка подяки
Компанія WellFood активно підтримує притулок для хвостатих безхатьків Сіріус і регулярно публікує звіти про досягнені цілі і виконані завдання.
WellFood Shelter
Кожна покупка для свого улюбленця - це мисочка корму для притулку, а для небайдужих є можливість придбати корм спеціально для вихованців притулку як разово, так і щомісячно.
Допомога
KISELEV TEAM
Design Director
Dima Kiselev
Designer
Anastasiia Rishko
Maria Bugai
Designer
Denis Sizemov
Tilder
Tilda Developer
Alexander Rotenberger